PVC

GERFLOR-Texline, Texline HQR,Hitex, Home Comfort, Primetex, Hitex,

Technologický a estetický pokrok v designu, tisku a povrchových úpravách předurčuje vinylové podlahy jako přirozenou volbu pro použití v domácnostech. Vinylové dílce v rolích mají výhodu velmi snadné pokládky v jakékoli místnosti. Díky patentované textilní podložce můžete pokládat přímo na původní podklad. Podlahové krytiny Gerflor jsou již ve výrobě opatřeny speciální povrchovou úpravou PUR pro zajištění trvanlivosti, omezení možnosti oděru či poškrábání a snížení množství vody a čistících prostředků potřebných k údržbě po dobu životnosti podlahy. PŘÍJEMNÁ PRO BOSOU NOHU měkká a hřejivá, můžete se procházet bosí bez pocitu chladu. Textilní podložka působí jako přirozený izolant.

BYTOVÁ - PVC vhodná do bytových prostor, snadno udržovatelné, věrná imitace prkenných podlah, papíru, plovoucích podlah, dlažby, kamene a korku.

NOVILON

Novilon Nova - nádherné dekory imitující dřevo s drsným reliéfem a matným povrchem, který působí reálnějším dojmem. Imitace dlažby a kamene. PVC má ochranný film Aquagrip, který výrazně snižuje riziko uklouznutí. Novilon Nova je odolné vůči chemikáliím používaným v domácnosti, je vhodné pro podlahové vytápění, zátěžová třída 32, barevná stálost, odolné proti šmouhám, síla 3,2 mm, povrchová úprava Diamond Seal - extra silný lak PU.

Novilon Viva - síla 2,4 mm, 32. zátěžová třída, film Aquagrip, povrchová úprava Diamond Seal, stálobarevné, odolnost vůči opotřebení, chemikáliím běžně používaným v domácnostech, vhodné pro podlahové vytápění.

Novilon Prima - síla 1,7 mm, ochranný film Aquagrip, odolnost vůči běžným chemickým prostředkům používaným v domácnosti, odolnost vůči šmouhám, vhodné pro podlahové vytápění, stálobarevné.

Dále nabízíme PVC Bohemia a PVC objektová - vhodná do komerčních prostor a do prostor s vysokou zátěží jako Fatra Dual, Grabosport, Graboflex atd.

MARMOLEUM CLICK

Marmoleum Click, to je novinka, s kterou přichází na český trh holanská společnost Forbo Flooring. Jedná se o linoleum vyrobené tradiční technologií z čistých přírodních surovin jako je: přírodní olej, přírodní pryskyřice, vápenec a pigmenty na jutovém základě.

Marmoleum Clic má ojedinělou konstrukci: linoleum na HDF s korkovou vrstvou, patentovaným click systémem Vám zajistí snadnou pokládku bez lepení, navíc zvukově a tepleně izoluje. Jednotlivé dekory Marmolea Clic se dají kombinovat do velice zajímavých kombinací a vzorů, údržba je navíc velice snadná - stačí ošetřit "nasucho", skrvny lze lehce odstranit neutrálním čistícím prostředkem a vlhkým hadrem.

Záruka: 10 let pro bytové prostory, 5 let pro ostatní prostory.

Marmoleum Click se dodává ve čtvercích 30 x30 cm ( 1320,-/ m2 bez DPH)nebo obdélnících 91 x 30 cm ( 960,-/m2 bez DPH).

Tlouštka panelu a čtverce je 9,8 mm.

Podlaha je také vhodná pro astmatiky a alergiky.