Korkové podlahy

Korek patří v současné době k vyhledávaným podlahovým krytinám, především kvůli svému pěknému vzhledu, dobré tepelné izolaci a dobré schopnosti tlumit hluk. Hodí se především do obytných prostor, dětských pokojů, kuchyní a chodeb.

K dostání jsou také korkové plovoucí podlahy, které se pokládají stejně jako laminátové plovoucí podlahy ( mají zámek), jsou vybaveny prostřední HDF deskou, která je velice odolná vůči nabobtnání a poškození. Korkové plovoucí podlahy firmy Likor jsou navíc nalakovány keramickým lakem, který patří mezi nejodolnější povrchové laky vůbec.

Novinkou jsou také korkové plovoucí podlahy s vrchní přírodní dýhou ( např. ořech, dub, třešeň). Tyto podlahy jsou taktéž nalakovány keramickým lakem, navíc jejich spodní část a část pod dřevěnou dýhou jsou opatřeny vrstvou korku, což se vyznačuje především větší pružností při pádu tupých předmětů na podlahu.

V nabídce jsou také korky barevné.

!!!POZOR Korek není vhodný do vlhkých prostor a do míst, kde působí přímé UV záření ( při působení tohoto záření může dojít ke změně barvy korku - vyšisování)

Naši dodavatelé: Sírius Impo, Likor, KJZ