Dveře

Dveře v dnešní době představují velice důležitý a působivý doplněk Vašeho domova.
Pojďte si s námi vybrat ty nejlepší dveře právě pro Vás.

Dýhované dveře
Zpracování a design dýhovaných dveří se jistě stane ozdobou Vašeho domova. Pokud se rozhodnete pro dýhované dveře je nutné si uvědomit, že kresba dřeviny může být na každých dveří jiná, byť se jedná o stejnou dřevinu a stejný model dveří. Každý kus dýhovaných dveří je totiž originál. Navíc je potřeba počítat se "zráním" dýhy, tz. že dýha postupem času mění odstín ( působením světla). Dýhované dveře se liší cenově např. od foliovaných nejen použitým materiálem ale i vnitřní výplní dveří. Většina dýhovaných dveří má ve svém vnitřku DTD desku ( dřevotřísková odlehčená deska). Pokud by jste udělali řez takovými dveřmi, viděli by jste desku s kulatými otvory. Takovéto dveře ve srovnání s foliovanými dveřmi lépe zvukově a tepelně izolují a jsou odolnější vůči např. prokopnutí. Dveře jako Karolína ( dýha), Sport, Domino, Klára a Swing mají DTD desku plnou, tudíž bez kulatých otvorů, jejich izolační vlastnosti jsou ještě lepší než u odlehčené DTD desky. Tyto dveře mají také zcela jinou hmotnost než dveře foliované a laminátové.

Foliované dveře
Foliované dveře Vás potěší svou finanční dostupností a pěkným designem. Výhodou je stálost odstínu a snadná údržba. Vnitřní výplň dveří je z tzv.voštiny ( "karton"), která nezaručuje dobrou zvukovou a tepelnou izolaci. Foliované dveře nejsou taktéž doporučovány do koupelen a místností, kde je zvýšená vlhkost. Pokud přesto chcete foliované dveře do koupelny, řešením je Klima II. úprava, která zajistí bezpečnost použití foliovaných dveří ve vlhčích prostorech.

Dveře z CPL lamina ( střednětlaký laminát, síla laminátu 0,2 mm) jsou vhodné do namáhaných prostor, do kanceláří, ordinací a do prostor, kde je zvýšená frekvence pohybu. Pěkný a příjemný dojem udělají ale i u Vás doma.

www.dverecag.cz
www.sapeli.cz
www.sepos.cz
www.erkado.cz
www.prima-dvere.cz

AKCE instalace ZDARMA do 30.3.2020