Eclisse

Firma Eclisse vycházející z dlouholetých zkušeností se zpracováním kovů a plechů se od roku 1989 zabývá výrobou stavebních pouzder pro posuvné dveře.

S Eclisse můžete bez velkých nákladů proměnit byt v otevřený prostor. Najednou lze místnosti volně propojovat bez ztráty času a místa.

Eclisse inovuje, vyvíjí nápady na zpracování, udává nové prostorové koncepty a s firmou Sapeli umožňuje lepší pojetí interiérů. Eclisse produkuje výrobky vysoké kvality, ve kterých se snoubí účelnost s krásou.

Pouzdra ECLISSE jsou chráněny více jak 20ti patenty, vyrábí se z kvalitního pozinkovaného plechu o síle 0,7cm bez svařování, které poškozuje zinkování. Výhodou je jejich vysoká pevnost, kterou zajišťují vodorovné vyztužené profily a svislé profilované stojny. Výrobky do zděné příčky jsou navíc vybaveny profilovaným plechem a jsou pokryty hustou omítkářskou sítí s přesahem okraje pouzdra, což zajišťuje pevné spojení pouzdra se zdivem a zamezuje praskání omítky. Každé pouzdro je vybaveno horní odnímatelnou kolejnicí. Lze ji vyjmout i po zazdění pouzdra, což dává zákazníkovi možnost nastavování zadního dorazu, nebo dodatečné montáže synchronizace pro dvoukřídlé a teleskopické dveře i po zabudování pouzdra. Součástí každého pouzdra je montážní krabička, která obsahuje bezúdržbové nosné vozíčky s kuličkovými ložisky o nosnosti 80kg nebo 120kg, vodící trn pro spodní pojezd a regulovatelné zarážky dveří.

Technické řešení od ECLISSE zaručuje jednoduchou instalaci a bezproblémový chod. Na naše výrobky poskytujeme záruku 12 let.